کسب درآمد از اینترنت
اطلاعات مطلب
  • بازديدها: 3118
  • نويسنده: Elmina
  • تاريخ: 27-07-1395, 14:31
27-07-1395, 14:31

کسب درآمد از سایت میترا رنک

دسته بندی: کسب درآمد از سایتهای ایرانی

 کسب درآمد از سایت میترا رنک

 

درآمدباران: یکی از سایتهای کلیکی ایرانی که میتوانید به راحتی براساس فعالیت و حتی سرمایه گذاری در آن اقدام به کسب درآمد کنید ، سایت میترا رنک است که هم از طریق سورف و هم از طریق بازدید خودکار و همچنین از طریق لایک فیسبوک ، قادر به کسب درآمد خواهید بود و هنگامی که مبلغ موجودی شما به مقدار تعیین شده و حد نصاب رسید ،  میتوانید اقدام به درخواست واریز مبلغ موجودی به حساب بانکی خود نمایید. مبلغ درخواستی شما پس از بررسی ، طی مدت حداکثر 5 روز ، به حساب بانکی شما واریز خواهد شد. 

گزینه ارزش همکاری که در بخش حساب کاربری خود مشاهده میکنید ، با میزان درآمد شما رابطه مستقیم دارد و هرچه حساب ارزش همکاری شما بیشتر باشد که در حال حاضر 1 بیشترین ارزش همکاری و 0/3 کمترین مقدار است و مثلا اگر مبلغ تبلیغی که مشاهده میکنید ، 50 تومان باشد ، و حساب ارزش همکاری شما نیز 1 باشد ، از 50 تومان مبلغ تبلیغ مورد نظر ، مبلغ 50 تومان به شما تعلق خواهد گرفت و یا اگر حساب ارزش همکاری شما کمتر از یک باشد ، مثلا 0/5 ، مبلغی که از تبلیغ 50 تومانی عاید شما می شود ، 25 تومان خواهد بود و برهمین اساس ، میزان دریافتی شما کم و زیاد می شود. به هر ترتیب ، میزان دریافتی شما حتی اگر ارزش همکاری شما در میزان حداقل خود ، یعنی 0/3 باشد ، به سهولت با صرف روزانه 20 دقیقه زمان و انجام آگهی های گوگل ، در پایان ماه ، مبلغ 20000 تومان میتوانید برداشت زده و به حساب بانکی شما واریز گردد. 

در قسمت بازدید خودکار نیز ، شما میبایست پس از ورود به حساب کاربری خود بخش بازدید خودکار را فعال نموده و سپس پنجره بازدید در مرورگر شما که حتما باید فایرفاکس باشد باز شده و پس از نمایش یک تبلیغ و طی زمان مورد نیاز ، که معمولا چند ثانیه طول میکشد و توسط تایمر نمایش داده می شود ، پنجره به صورت خودکاربسته شده و پنجره جدید نمایش داده میشود. در گزینه بازدید خودکار ، نیازی نیست شما به مرورگر خود خیره شوید تا تبلیغ آغاز یا به پایان برسد. تنها میبایست مرورگر فایر فاکس را نبندید و یا به پایین صفحه نفرستید و در همین حال ، میتوانید همزمان در سایر مرور گرها ، به ادامه کارهای اینترنتی خود پرداخته و یا فعالیت غیر اینترنتی با رایانه خود را انجام دهید. 

لازم به ذکر است که در کلیه فعالیتهایی که برای کسب درآمد در سایت میترا رنک انجام میدهید ، موجودی و میزان ارزش همکاری شما ، در میزان عایدی شما از هر تبلیغ موثر بوده و به روش ذکر شده ، محاسبه میگردد.

در بخش کسب درآمد از لایک فیسبوک نیز به علت فیلتر بودن این صفحه در ایران ، میبایست از فیلتر شکن استفاده نمایید که در اینصورت ، سایت شما را هنگام کسب درامد از بازدید خودکار ، به عنوان متقلب شناخته و حساب کاربری شما و همچنین موجودی حساب شما را صفر و لغو میکند . در این زمینه ، ابتدا در قسمت پشتیبانی سایت میترا رنک ، تیکت بگذارید و در رابطه با نحوه فعالیت در این بخش ، راهنمایی بخواهید تا مدیر سایت ، در جریان قرار بگیرد.

 

برای عضویت و شروع کسب درآمد از این سایت ، روی بنر زیر کلیک کنید.

 

کسب درآمد از سایت میترا رنک

 

 ضمنا هرگونه اخبار و مورد مشکوک در رابطه با این سایت ، از طریق بخش اخبار ، اطلاع رسانی می شود. 

ابر تگ‌ها: کسب درآمد از سایت میترا رنک, Earning the rank Joomla site

تمامی نظرات بعد از تایید نمایش داده می شود .
از ارسال نظرات تبلیغاتی خوداری نمایید . آی پی شما به صورت محرمانه ذخیره می شود .

ارسال نظر

نام:*
ايميل:
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *