کسب درآمد از اینترنت
» » موفق ترین اصول راه اندازی فروشگاه اینترنتی با فروش بالا
اطلاعات مطلب
  • بازديدها: 1141
  • نويسنده: Elmina
  • تاريخ: 26-01-1399, 14:32
26-01-1399, 14:32

موفق ترین اصول راه اندازی فروشگاه اینترنتی با فروش بالا

دسته بندی: مقالات

درآمد باران : برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی ، در زمینه های گوناگون ، فقط به یک دستگاه کامپیوتر و یک اتصال اینترنت نیاز دارید . در خانه بنشینید و محصولات خود یا سایرین را به فروش برسانید . در ادامه چند راه کار برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی پر سود و کم زیان ، برای شما ارائه شده که میتوانند مفید واقع شوند.

 

آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با مشتری زیاد

 

از کجا شروع کنیم ؟

 

شما به دو صورت می توانید از اینترنت کسب درآمد کنید .

 

روش اول ، شما باید مقداری سرمایه داشته باشید تا بتوانید بطور مستقیم ، محصولاتی که سفارش داده می شوند را در انبار های خود موجود داشته باشید و به محض دریافت سفارش ، آن را به خریدار عرضه کنید . که معمولا تولید کنندگان یک محصول را شامل می شود .  

 

روش دوم ، با چند تولید کننده محصولات و یا عمده فروشی ها توافق کرده و پس از ایجاد فروشگاه اینترنتی ، محصولات تبلیغ شده توسط شما در فروشگاه را از فروشنده هایی که بصورت مستقیم و نه اینترنتی ، اقدام به فروش کالا می کنند و یا تولید کننده محصول هستند ، دریافت و به خریدار و مشتری تحویل نمایید .

 

در هر دو مورد ، و در درجه اول ، شما نیاز دارید تا سایت فروشگاهی جذاب و با عکس و مقالات جالب در زمینه مورد قابل عرضه راه اندازی کنید و با ایجاد محتوای خوب و تصاویر مفید و توضیحاتی که مخاطب را جذب نماید ، آن را به صفحات اول گوگل برسانید . صفحات یک تا سه گوگل ، و مطمئنا صفحه اول و رتبه های بالای یک سایت ، میتواند موفق تر عمل نماید و مشتری بیشتری جذب کند . 

 

همچنین با تبلیغ سایت فروشگاهی خود در سایر سایت های پر بیننده و کانال های پرمخاطب گوناگون تلگرام و در پیج های پر بازدید اینستاگرامی ، می توانید برای محصولاتی که از طریق فروشگاه عرضه می کنید ، مشتری جذب نمایید . البته این تبلیغات ، مستلزم صرف هزینه است و در صورتی که سرمایه داشته باشید ، میتوانید سرعت فروش را بالا ببرید . 

اگر سرمایه اندکی دارید و یا اصلا سرمایه ای ندارید تا بتوانید محصولات را تبلیغ کنید ، باید تمام انرژی و نیروی خود را برای مدتی چند ماهه روی تولید محتوا و قرار دادن چند مقاله مفید و جالب در زمینه فواید و کاربرد محصولاتی که عرضه می کنید ، بگذارید . مطمئن باشید که حتما نتیجه میدهد . 

 

 

با استفاده از راهنمایی های زیر ، رتبه سایت فروشگاهی و متفرقه را در کوتاهترین زمان ارتقاء دهید

 

از کارهای اضافی و هدر دادن زمان بپرهیزید و فقط برای امور ضروری ، مانند صرف غذا ، استفاده از سرویس بهداشتی و استحمام ، از پای کامپیوتر و اینترنت بلند شوید. 

از خوابیدن زیاد بپرهیزید و روزانه 6 تا نهایت 8 ساعت بیشتر را صرف استراحت نکنید.

اگر امکان دارد ، مکانی خلوت و بدون رفت و آمد و سر و صدا را برای کار انتخاب کنید و در غیر اینصورت ، از هدفون و گوش گیر استفاده کنید تا صدا های اضافی ، افکار شما را به هم نریزند.

قبل از اینکه کامپیوتر را روشن کنید ، مقاله و موردی را که قصد جستجو و یا ایجاد آن در سایت را دارید ، مرور کرده و فقط در زمینه آن تمرکز داشته باشید و افکار اضافی را روی برگه ای که همیشه در کنارتان باید باشد ، یادداشت کنید تا در زمان هایی به غیر از کار ، آن را بررسی و روز یا ساعتی دیگر را به آن اختصاص دهید.

 

اگر مجرد هستید ، مطمئنا می توانید زمان بیشتری را اختصاص دهید فقط از تنبلی دوری کنید و کار هر روز را در همان روز به اتمام برسانید .

 

اگر متاهل هستید ، و بیکار یا بازنشسته و ... ، میتوانید بصورت انفرادی و یا با کمک همسر و فرزندان ، این کار را در زمان هایی که فارغ از کارهای منزل ( برای بانوان خانه دار ) و رسیدگی به همسر و فرزندان و ... انجام دهید.

 

اگر شاغل هستید ، زمان های استراحت در محیط کار و در مسیر رفت و برگشت از محیط کار ، می توانید با دستگاه تلفن همراه خود و اینترنت همراه و یا با استفاده از تبلت مقاله های خود را تکمیل و یا بنویسید و همچنین  زمان های یک و دو ساعته آزاد قبل و بعد از کار ، بهترین ساعاتی هستند که می توانید از آن برای تولید محتوا استفاده کنید. 

 

نکته :  شبها تا دو ساعت پس از خواب اعضای خانواده و صبح های زود ، دو تا سه ساعت قبل از بیداری اعضای خانواده و افرادی که با آنها در مکانی ساکن هستید ، به علت حضور ذهن بیشتر و سکوت حاکم بر فضا ، بهتر می توانید افکار خود را متمرکز و بکار گیرید. فقط از استراحت نا کافی بپرهیزید که می تواند بیشترین صدمات را به شما برساند.

 

توجه 

زمانی را که برای بالا بردن رتبه سایت خود صرف می کنید ، محدود است و چند ماهه . پس نگران نباشید . هنگامی که سایت جایگاه مورد نظر را پیدا کند ، کار آسان می شود. ولی این بدین معنا نیست که وقتی به رتبه بالا رسیدیم ، بی خیال همه چیز بشویم . تازه کار شما شروع شده ولی فقط روزانه 3 الی 4 ساعت ، برای حفظ سایت در رتبه خودش ، زمان نیاز خواهید داشت و می توانید به تفریحات و سایر امور خود ، بهتر رسیدگی کنید . همچنین ، کم کم میتوانید با رونق گرفتن سایت ، اقدام به استخدام افراد کنید تا امور بهتر و سریعتر پیش رود .

 

بهترین روش ها برای جذب مخاطب و مشتری 

 

برای اینکه در زمینه تولید محتوای مورد نظرتان بهترین نتیجه را بگیرید و کاربردی ترین و پر بیننده ترین مقالات را ارائه نمایید ، تا در کوتاهترین زمان ، سایت خلوت شما به پر بیننده ترین سایت ها مبدل شود ، وبگردی کنید و ابتدا در زمینه محصولاتی که عرضه می کنید و به نظر شما مشتریان زیادی دارند ، کسب اطلاع کنید و مقالات موجود را مطالعه و چکیده آنها را در زمینه محصول در سایتتان قرار دهید و یا خودتان در زمینه مورد عرضه ، مقاله ای را بنویسید .

در هر دو مورد ، تا حدی که می توانید ، خودتان را بجای خریدار بگذارید و یا اگر محصول مورد نظر برای افرادی خاص و یا جنسی مخالف شما تولید می شود و یا برای گروه سنی ویژه ای کاربرد دارد ، اگر برایتان مقدور بود ، نظر سنجی کنید تا بدانید چه ویژگیهایی برای افراد با جنسیت های گوناگون و سنین خاص و ... اهمیت دارد و در تولید محتوای خود بکار برید . البته مسلما گاهی اوقات نمی توانید در زمینه برخی محصولات ، مانند محصولات جنسی و زناشویی ، اقدام به پرسش و پاسخ و مطلع شدن از نظرات و نیازمندی های افراد نمایید که در این صورت ، فقط جستجو در اینترنت و در میان مقالات و بخصوص مقالات و مشخصات و ویژگی هایی که توسط شرکت و کارخانه سازنده و عرضه کننده محصول منتشر شده است ، کارساز است. 

 

نکته مهم

هر روز ، یک محصول و موضوع را مورد بررسی قرار دهید و پس از انتشار مقاله در رابطه با موضوع ، باید شروع به تبلیغ کنید . 

 

چطوری محصولات را تبلیغ کنیم

 

برای تبلیغ سه روش کاربردی وجود دارد : 

روش اول : برای تبلیغ خود هزینه کنید و در سایت و کانال های تلگرامی و پیج های مختلف اینستاگرام و رسانه های جمعی ، محصول را تبلیغ کنید ، که مسلما هزینه زیادی باید صرف کنید و البته نتیجه خوبی خواهید گرفت .

 

روش دوم : چند پیج در اینستاگرام و چند کانال در تلگرام ایجاد کنید و محصولات را در آنها تبلیغ کنید و لینک سایت و آدرس سایت یا شماره تلفن خود را درج کنید تا هم بازدید سایت بالا برود و هم محصول را زودتر بفروش برسانید .

 

روش سوم : به افرادی که صاحب سایت ، وبلاگ ، پیج های اینستاگرام ، کانال های تلگرام و ... هستند ، پیشنهاد همکاری در فروش بدهید و آنها لینک محصولات شما را در سایت ، وبلاگ ، کانال و ... قرار دهند و هر فرد دارای لینک اختصاصی باشد و به محض فروش یک محصول از طرف فردی که محصول شما را تبلیغ و بفروش رسانده مقداری از درآمد حاصل از فروش محصول که درصدی از وجه دریافتی است و پورسانت نامیده می شود را به حساب فرد مبلغ ، واریز نمایید .

 

با توانایی و همت خود و استفاده از مطالب بالا ، اکنون شما سایتی با رتبه بالا در صفحات گوگل و پر مخاطب را دارید . در ادامه این سری مقالات ، شما را با سایر نیازمندی ها برای راه اندازی سایت های فروشگاهی و فروشگاه های اینترنتی و موفقیت در آنها آشنا خواهیم کرد. 

 

 

 

 

 

تمامی نظرات بعد از تایید نمایش داده می شود .
از ارسال نظرات تبلیغاتی خوداری نمایید . آی پی شما به صورت محرمانه ذخیره می شود .

ارسال نظر

نام:*
ايميل:
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنيتی: *