کسب درآمد از اینترنت
اطلاعات مطلب
 • بازديدها: 778
 • نويسنده: Elmina
 • تاريخ: 19-08-1396, 14:14
19-08-1396, 14:14

سایت لایف کلیک اسکم شد همراه با سند

دسته بندی: اخبار

درآمد باران : سایت لایف کلیک بااطلاعیه ای که از سوی مدیر سایت انتشار یافته ، اسکم اعلام شد و بنا برگفته مدیر سایت ، کلیه مبالغ جاری و ... که مربوط به حساب کاربران میباشد به سایت جدید "بیت زر" انتقال میابد و سایت "بیت زر"، از 10 روز دیگر ، اقدام به عضو گیری مینماید. 

جهت مشاهده اظهارات مدیر میتوانید به سایت لایف کلیک مراجعه کنید و یا مطالب زیر را که کپی از این سایت میباشد را مطالعه نمایید:

 

لایف کلیک

 

*********************************************************************************************************سلام بر شما کاربران عزیز لایف کلیک،

بر کسی پوشیده نیست که ماه صفر ماه خوبی برای مسلمانان نیست، و متأسفانه نیز برای لایف کلیک هم این امر امروز تحقق یافت.
اگر در جریان کار قرار گرفته باشید، چندماه پیش قول افتتاح یک سایت جدید به نام "بیت زر"به آدرس اینترنتی https://www.bitzar.ir با این هدف ثبت شد که تمامی اطلاعات و سرمایه های شما کاربران محترم به این سایت انتقال یابد، به دلیل اینکه چندین مراجع ذیربط و ذیصلاح اخطارهای لازم را در مورد لایف کلیک داده بودند و در همین راستا چندین مورد برای اخذ تأییدیه ها می خواستیم بگیریم(از جمله"نماد اعتماد الکترونیکی") که به تازگی بدلیل فعالیت با عنوان سایت کلیکی نماد اعتماد ندادند و در نتیجه و این مراجع مذکور نسبت به سایت های کلیکی بی اعتماد بودند و کلاً لایف کلیک زیر ذربین این مراجع محترم بود(دلیل این این امر سرمایه گذاری بی سابقه در سایت های کلیکی ایران).

و متأسفانه دیروز اخطار نهایی داده شد که با عنوان سایت کلیکی فعالیت نداشته باشیم و شما کاربران محترم لطفاً از بین دو حالت یکی را به دلخواه خود انتخاب کنید.
1- طبق قانون تسویه (اعتماد سرمایه گذاران)که قبلاً نیز گفته بودیم که اگر سایت دچار مشکل شد طبق این قانون پیش بریم.
2- تا افتتاح سایت جدید دستگاههاش تا حداکثر 3 ماه دیگر اماده میوشد که تمام اقدامات قانونی آن ثبت شده در قالب شرکت می باشد، صبور باشید تا با لطف خدا بزرگ رحمان و الرحیم این اطلاعات شما را به "بیت زر"انتقال بدهیم.سود ماهانه در سایت بیت زر بین 5تا 10 درصد بر اساس سرمایه گذاری است و در اون سایت کلیکی انجام نمیشود و درامدزای از طریق دستگاه هست.

متأسفانه در کشورمان کلاً تاریخچه "سایت های کلیکی"یا همان PTC را خراب کرده اند و به همین دلیل این اتفاق تلخ برایمان افتاد.
پیش بینی می کردیم تا افتتاح سایت جدید مشکل را مرتفع کنیم، ولی متأسفانه این مورد زودتر رخداد.

یادآور می شود تا به امروز هیچ مشکل پرداختی نداشتیم و نخواهیم داشت، ولی با توجه به تذکرات نهایی مراجع، بایستی این مشکل را از طریق سایت "بیت زر"مرتفع کنیم. در این مدت یکسال خیلی هزینه کردیم بابت باگ های اسکریپت و سرور و... و همچنین جبران خسارت بعضی از کاربران که به اشتباه اطلاعات حسابشون رو می گفتند.

جای هیچ نگرانی نیست، بنده هم ساعته پاسخگوی شما کاربران عزیز هستم. اگر امروز هم مشاهده کنید قسمت درگاه پرداخت را از سایت حذف کردیم تا سرمایه گذاری جدید نداشته باشیم تا تمامی اطلاعات به سایت جدیدمان انتقال یابد.

لطفاً تا مشخص شدن یکی از دو مورد مذکور از درخواست برداشت اجتناب نمائید.و همچنین تا روز دوشنبه مورخه 22/08/1396 وضعیت خود را معین نمائید و از فرستادن تیکت و تاپیک اسپم جداً خوداری نمائید.

هر کاربری در تاپیک جدا این چند مورد از اطلاعات کاربری خود را بنویسد:
1-نام کاربری
2-انتخاب مورد اول یا دوم

* حتما شماره داخل اکانتتون درست باشه چون از طریق این شماره با شما در تماسیم.
* دوستانی که در سایت بدون سرمایه گذاری فقط تلاش کردند و حسابشون بالا بردند باید گزینه 2 انتخاب کنند .
* سایت دیگر غیر فعال است و نیاز نیست کلیکی بکنید 

سپاس از همراهی شما
مدیریت سایت لایف کلیک

 

لطفاً تمامی کاربران تعامل کنند و صبور باشند.

همه مشکلات در سایت "بیت زر"مرتفع خواهد شد.

برای ثبت موارد 1 یا 2 به پست زیر مراجعه شود:

http://old.lifeclick.ir/forum/?fmid=1&sfmid=41&rtid=70975

 

******************************************************************************************

مدت زمان تسویه با کاربران گزینه 1;

طبق محاسبات مالی در نظر داشته باشید دوستانی ک زیر 2میلیون مبلغ تسویشون باشه حداکثر 3 قسط تسویه میشوند . دوستانی ک بین 2م تا 5م باشند حداکثر 5 ماه و بالا 5 میلیون حداکثر 8 ماه تسویه میشوند و به 10 ماه نمیکشد.
اگر میبینید تقسیم بندی کردیم تو 8 ماه بخاطر این ک مقداری از سرمایمون ک تو بازار و در حال کاره به سه ماه خارج کنیم.
دوستان عزیز در تاریخ 5 اذر طبق این مدت ها تعداد اقساط کاربران دقیق تو فایل اکسل اعلام میشود.

در گزینه 1 وقتی انتخاب کنید برداشتی ها از اصل سرمایه کم میشه و مبلغ مانده با شما تسویه میشه و کاری ب حساب جاری و سپرده شما نداریم.
اما در گزینه 2 حساب جاری و سپردتون و مبلغ مانده فرمول بالا جمع میشه وتبدیل ب بیت زر میشه در سایت جدید.که میتونید در سایت جدید 2 ماه دیگر فعاالیت کنید
با تشکر 
مدیریت سایت

 

******************************************************************************************

سایت بیت زر اعلام کردیم تو انجمن یک سایتی است که از طریق ورود ب حساب و کار با رول یا زیر مجموعه مستقیم درامد دارید و سایتهای کلیکی چون مشکل دارند کلیکی انجام نمی شود و درامد اصلی ان از طریق دستگاه است . اطلاعات کامل تر با طراحی کیت و وب سرویس سایت ب اطلاع شما از طریق اخبار سایت بیت زر ب اطلاعتون میرسه.
دستگاهم فقط باید ب اینترنت وصل کنید و نیاز نیست کاری بکنید خودش بیت زر جمع می کنه شما می تونید با بیت زر خرید کنید یا تبدیل ب تومان بکنید

 

******************************************************************************************

بفرموده مدیریت محترم لایف کلیک:

با توجه به شفاف سازی کاربرانی که یکی از موارد را انتخاب کنند:

1- بسته به میزان سرمایه گذاری کاربران از 1ماه الی 10 ماه اقساطی با توجه به قانون روز اول تسویه اقساطی پرداخت خواهد شد.که شروع ان از ماه دیگر خواهد بود و تاریخ ان در سایت اعلام می شود . تعداد اقساط کاربران در اول ماه دیگر 5 اذر اعلام می شود.

2- کاربرانی که مایلند علاوه بر سرمایه اصلی+سود رفرال ها و... ماندگار بشود با کمی صبوری و شکیبایی می توانند در سایت "بیت زر"شروع به فعالیت کنند. لازم به ذکر است کاربرانی که سرمایه گذاری نکرده اند(فقط کلیک کردند) در سایت جدید تمامی موجودی حسابشان به "بیت زر"انتقال داده خواهد شد.

******************************************************************************************

سایت بیت زر از حدود 10 روز دیگر می توانید ثبت نام تون انجام بدید چون باید حساب ها با ایمیل وریفای شود بعد 10 روز امکان ورود ب سایت دارید و حساب ها تا 2 ماه دیگر اعلام و انتقال با توجه ب تبدلات انجام می شود تا دوستان متضرر نشوند و در سایت جدید فعال کنند
دستگاهها هم طبق قول فنی حداکثر تا 3 ماه دیگر امادست

 

******************************************************************************************

بیت زر
سایت بیت زر با تاییدیه قوانین ثبت شرکت ها و لوگو ها به ثبت رسیده و می توانید با امنیت بالا و سرعترین زمان ممکن از فروشگاه ها خرید کنید یا درامد خوبی کسب کنید . سایت بیت زر زیر نظر شرکت حقوقی پیشگامان اینده صدرا فعالیت می کند این شرکت در سال 1384 شروع خود را با موضوع واردات و صادرات و انجام پروژه ها و کارهای اینترنتی شروع کرده و تا الان چندین پروژه بزرگ به ثبت رسانده است . 
سایت بیت زر در سال 1396 شروع به فعالیت کرده و این سایت بزودی به یکی از بزرگترین سایت های با سرمایه مجازی و خرید بدون مالیات و تخفیف ها ویژه تبدیل خواهد شد.

 

 

 

 

ابر تگ‌ها: لایف کلیک کلاهبردار, سایت های اسکم شده

اطلاعات مطلب
 • بازديدها: 916
 • نويسنده: Elmina
 • تاريخ: 19-12-1395, 14:51
19-12-1395, 14:51

ورشکستگی سایت ریچ باکس

دسته بندی: اخبار

درآمد باران : سایت ریچ باکس اعلام ورشکستگی کرده و حساب جاری کلیه کاربران را صفر کرده و علت را ورشکستگی اعلام نموده است و سایت و فروشگاه خود را به فروش گذاشته . متن زیر ، برای اینجانب ارسال شده که وقتی وارد سایت شدم ، حساب جاری من کاملا صفر شده بود و وقتی تیکت به پشتیبانی زدم ، متن زیر را به عنوان پاسخ سوالم دریافت کردم.

 

با سلام خدمت شما کاربر عزیز سایت دچار برشکستگی شده و به خاطر همین داریم با کاربرانمون تسویه حساب

 

میکنیم و کسانی که سرمایه گذاری کردند داریم پرداخت میکنیم عذرخواهی میکنم اگر وقتتون در این سایت هدر

 

شد سپاس از شما

ابر تگ‌ها: ورشکستگی سایت ریچ باکس, Rich bux bankrupt, ریچ باکس, تعطیل شدن ریچ باکس

اطلاعات مطلب
 • بازديدها: 892
 • نويسنده: Elmina
 • تاريخ: 19-12-1395, 14:39
19-12-1395, 14:39

بسته شدن و تسویه حساب ققنوس باکس

دسته بندی: اخبار

درآمدباران : سایت ققنوس ، اقدام به تسویه حساب با کاربران خود نموده و مبالغ بالای 1000 تومان در حساب جاری کاربران را تسویه میکند. لازم به ذکر است که مبالغ برداشت زده در حساب جاری کاربران ، تا 2 ساعت پس از برداشت به حساب بانکی آنها واریز میشود.

اگر شما هم یکی از فعالان این باکس هستید ، هر چه سریعتر ، اقدام به برداشت موجودی خود نمایید.

ابر تگ‌ها: بسته شدن و تسویه حساب ققنوس باکس, Closure and liquidation of gognos bux, تعطیلی ققنوس باکس, تسویه حساب ققنوس باکس, ققنوس باکس

اطلاعات مطلب
 • بازديدها: 999
 • نويسنده: Elmina
 • تاريخ: 19-12-1395, 14:09
19-12-1395, 14:09

مدیر این سه سایت کلاهبردار است

دسته بندی: اخبار

درآمد باران : لطفا در این سایتها فعالیت نکنید و به هیچ وجه سرمایه گذاری نکنید. مدیر این سه سایت کلاهبردار است .

 

سایت اپل باکس ایرانی و خارجی

سایت پی تی سی کارنو

سایت ایرانی کلیکس

 

البته اپل باکس ایرانی و خارجی ، همچنان فعالیت دارند و پس از مدتی که کاربر قصد برداشت داشته باشد ، بدون هیچ علتی ، رمز عبور و حساب کاربری او را مسدود و صفر میکند و امکان تیکت زدن به پشتیبانی ، در صورتی که وارد حساب کاربری نشوید ، وجود ندارد و ایمیل و ... نیز معتبر نیستند.

ابر تگ‌ها: مدیر این سه سایت کلاهبردار است, سایتهای کلاهبردار, سایتهای اسکم, سایت اسکم اپل باکس, سایت اسکم اپل باکس خارجی, سایت اسکم پی تی سی کارنو, سایت اسکم ایرانی باکس, سایتهای اسکم ایرانی, سایتهای اسکم خارجی, 3 is the director of scam websites

اطلاعات مطلب
 • بازديدها: 959
 • نويسنده: Elmina
 • تاريخ: 19-12-1395, 13:52
19-12-1395, 13:52

در این سایت فعالیت نکنید

دسته بندی: اخبار

درآمدباران : دوستان عزیز در این سایت فعالیت نکنید و با مبالغ ذکر شده توسط مدیر ، وقت و هزینه خود را به سادگی هدر ندهید. 

 

سایت کلیکی آذر باکس : به دلایل گوناگون ، و قانونهای نافع برای مدیر سایت ، از حساب کاربران موجودی کسر می شود و همچنین پرداختی فقط به برخی اشخاص که احتمالا وجود خارجی ندارند ، انجام می گیرد. زمان و هزینه های اینترنت و ... را با فعالیت در این سایت از دست ندهید. اگر تا کنون فعالیت داشتید ، درخواست بدهبد و مبلغ خود را برداشت کنید و از ادامه فعالیت در سایت خودداری نمایید. به هیچ وجه در این سایت سرمایه گذاری نکنید .

ابر تگ‌ها: در این سایت فعالیت نکنید, Do not operate this site, سایتهای اسکم, سایت آذر باکس, عدم پرداخت اذرباکس, سایت کلاهبردار

اطلاعات مطلب
 • بازديدها: 1164
 • نويسنده: Elmina
 • تاريخ: 23-08-1395, 01:09
23-08-1395, 01:09

آلفا باکس تعطیل شد

دسته بندی: اخبار

درآمد باران: سایت کسب درآمد آلفا باکس ، به دلایلی ، تعطیل شد   که مدیر سایت ، از کاربرا ندرخواست کرد تا مبلغ حساب جاری خود را اگر بیشتر از 500 تومان است ، درخواست برداشت بدهند.

اگر شما نیز کاربر این سایت هستید ، هر چه سریعتر اقدام به دریافت مبلغ خود نمایید.

ابر تگ‌ها: آلفا باکس تعطیل شد, سایتهای اسکم, برداشت مبلغ از آلفا باکس, آلفا باکس, اخبار باکس های کسب درآمد